Figurky do betlému 11 ks střední

Produkt nemá žádné parametry.

• Velikost
    • Kvalita zpracování
    • Malba
    • Počet

Tento produkt jsem si koupil společně s betlémem ze stejného e-shopu (darkyzedreva.cz). Figurky mají velmi kvalitní zpracování a skvěle se k betlému hodí, jejich cena je více než příznivá, jsou vyrobeny z umělé pryskyřice a ručně malované. Jsou krásné na pohled, moc se mi líbí anděl stojící za Ježíškem v jesličkách držící nápis "Gloria". Je to skvělá Vánoční dekorace, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Já osobně Vánoční svátky velmi prožívám a celý rok se na ně moc těším, líbí se mi Vánoční dekorace a snažím se svoji výzdobu každoročně vylepšovat. Obchod darkyzedreva.cz mi velmi pomohl při hledání vzhledově velmi pěkného betlému a figurek k němu. Své koupě rozhodně nelituji a pokud budu shánět nějaké další doplňky, rozhodně se k darkyzedreva.cz zase rád vrátím. Doprava byla rychlá a bezproblémová, a potěšila mě možnost zaplatit nákup kartou.

Krásné.

• , zakoupeno v darkyzedreva.cz

• Tyto figurky jsou opravdu jako živé.A také z dobrého materiálu.

Já jsem takové figurky sháněla už dlouho.Jsou nádherné a vypadají jako živé.Líbí se mi také,jak mají znázorněné oblečení.Různé spony a vzory na látce a ta zlatá barva.Nádhera.Já jsem si udělala svůj velký betlém a mám ta spoustu figurek,ale ty jsou nejkrásnější.Jsem za ně vděčná. Určitě je všem moc doporučuji.Nebudete litovat.

Produkt nemá žádné parametry.

Tyto figurky jsou kvalitně zpracované a precizně ručně malované. Vyrobené jsou z mimořádně odolného materiálu - umělé pryskyřice.

Při standartním zacházení Vám vydrží spoustu let a zachovají se i pro další generace. V kombinaci s některým z našich dřevěných betlémů u Vás vytvoří nádhernou Vánoční atmosféru v duchu tradic našich předků.

Balení obsahuje 11 kusů figurek.

Výška postav je až 10 cm

• Velikost
    • Kvalita zpracování
    • Malba
    • Počet

Krásné.

• , zakoupeno v darkyzedreva.cz

• Tyto figurky jsou opravdu jako živé.A také z dobrého materiálu.