Lanšperský betlém

• Přehledné

Výborně zpracovaný, výborný popis a srozumitelný postup pro zhotovení

Typ
betlémy

Lanšperský betlém je koncipovaný pro sestavení do skříňky, ale je počítáno i s možností sestavení bez skříňky. 8 archů A3 obsahuje celkem 90 figurek a staveb. Včetně podrobného návodu na sestavení jak do skříňky tak i bez skříňky. Součástí je i obrázek sestaveného betlému, umožňující po správném naohýbání, samostatné použití jako miniaturní betlémek. Autorem je Adolf Lachman.

• Kvalitní popis na zhotovení

• Přehledné

Výborně zpracovaný, výborný popis a srozumitelný postup pro zhotovení

• , zakoupeno v OFTIS.cz

Stavba Betlému je pro mne a moje vnučky příjemná relaxace v předvánoční době. Dosud jsme ho nedokončili, ale líbí se velice nejen nám, ale všem, komu jsme ho ukázali.

• , zakoupeno v OFTIS.cz

Krásný betlém, + návod k sestavení

• , zakoupeno v OFTIS.cz

• Nádherné grafické zpracování, podrobný návod, perfektně zabaleno proti poškození při přepravě.
  • , zakoupeno v OFTIS.cz

• krásný betlém obecně (krásné postavy, zvířata, symbolika vyobrazení...)
    • kvalitní papír, který se dobře stříhá
    • kvalitně provedený tisk motivů

zaujal mě celkové výtvarné ztvárnění tohoto betlému, proto jsem objednala
    jsem velmi spokojena s kvalitou jednak barevného tisku a jednak zvoleného papíru (dobře se stříhá)

• krásný romantický betlém

spokojenost