Vánoční strom Jedle De Lux přírodní 150 cm

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Ozdoby-stromky.cz

• Stromek vypadá moc pěkně. Ještě jsem ho tedy nepoužila a nesložila, ale vypadá, že větve jsou pěkně husté.
    • Trochu mě zklamal vršek stromku, kde horní větev je vedle trubky, která celou konstrukci drží.
    • Navíc je zmíněná trubka vidět (při výšce stromku 180cm by to asi bylo jiné, takhle to mám přesně v zorném poli). Ale zas si říkám, že když dobře upravím větve a stromek nazdobím, že to nakonec vidět nebude.

S nákupem stromku jsem zatím spokojená. Uvidíme, jak dopadne jeho zkouška na Vánoce, ale věřím, že to bude v porádku.

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Ozdoby-stromky.cz